RSS
 

Współczesne strategie pokonywania wady słuchu

16 gru

Koniecznym uzupełnieniem każdego zausznego aparatu słuchowego jest wkładka słuchowa. Powinna ona idealnie pasować układem do kanału usznego. Akuratnie dobrana wkładka uszna pozwala doskonale zagospodarować potencjał aparatu słuchowego i ochrania przed zaburzeniami w wytwarzaniu dźwięku. Wkładki mogą być sztywne a także miękkie, są wykonywane w rozmaitych barwach.
Należyta pielęgnacja aparatów słuchowych i wkładek do ucha da radę w znacznej mierze przedłużyć ich działanie. Wskutek tego przedsiębiorstwa posiadają w swojej ofercie całą gamę środków do konserwacji aparatów słuchowych oraz wkładek usznych.
Firmy sprzedające aparaty słuchowe proponują również czasem coś tego typu jak system FM. Tworzy się go z 2 składników: na przykład. Odbiornik – MicroLink jest nadzwyczaj drobnym, bezprzewodowym odbiornikiem sygnałów radiowych, który rozmieszcza się bezpośrednio na aparacie słuchowym. Ma trzy tryby aktywności (wyłącznie mikrofon aparatu usznego, jedynie FM oraz mikrofon aparatu plus FM) i może być wykorzystywany z aparatami różnych znanych producentów.
Nadajnik SmartLink z kolei, to bezprzewodowy mikrofon. Powinno się umiejscowić go w pobliżu osoby mówiącej, poprosić ją, by zawiesiła go na szyi czy też mówiła wprost do niego. W zależności od przypadków istnieje opcje wybrania stosownego ustawienia mikrofonu. Mokrofon SmartLink da się dodatkowo podłączyć wprost do TV, radioodbiornika lub telefonu, albo z wykorzystaniem systemu Bluetooth połączyć z komórką. Posiada również funkcję pilota do wybranych aparatów słuchowych.

 
Komentowanie nie jest możliwe

Wpis w Zdrowie

 

Tagi: ,

Komentarze są zamknięte.