RSS
 

Maty i masażery

20 gru

Mata masująca jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które nie mają gdzie przechowywać foteli do masażu. Wykonuje 6 rodzajów masażu: shiatsu, opukujący, uciskowy, ugniatający, wałkujący i rozcierający. Jest solidnie wykonana i można ją prosto obsłużyć za pomocą pilota ręcznego. Mata masująca masuje różne części ciała: kark, kręgosłup, pośladki, uda. Częste korzystanie z maty masującej prowadzi do usunięcia bólów mięśniowych.
Peeling kawitacyjny jest to oczyszczanie skóry ultradźwiękami. Mikromasaż poprawia krążenie i dotlenienie komórek. Pozwala usunąć bakterie i wągry. Koi skórę, regeneruje ją, zmiękcza naskórek. Dzięki peelingowi można pozbyć się przebarwień, usunąć zrogowaciały naskórek, pozbyć się wydzielin gruczołów łojowych. Peeling kawitacyjny nie podrażnia skóry.

Detox jest to urządzenie wymyślone przez angielskich lekarzy, które służy do oczyszczania organizmu. Jest rozpowszechnione na całym świecie. Łączy w sobie medycynę konwencjonalną oraz podstawy starożytnej medycyny chińskiej. Stopy zanurzane są w wodzie na ok. 30 minut. W trakcie tej kąpieli woda zmienia kolor z lekko żółtej na brązową lub czarną. W ten sposób ciało jest oczyszczane z zanieczyszczeń. Używanie detoxu powoduje wzrost energii, poprawia pamięć, pomaga pozbyć się trądziku, poprawia pracę wątroby i nerek.
Co zrobić, kiedy wciąż czujemy ból mięśni i stawów? Możemy regularnie chodzić do masażystów, wykonywać ćwiczenia gimnastyczne lub pływać. Innym wyjściem są fotele masujące. Fotele masujące wykonują wiele różnych masaży. Masaż shiatsu poprawia krążenie krwi i wspomaga leczenie stanów zwyrodnieniowych. Masaż ugniatający poprawia ogólną sprawność organizmu. Masaż uciskający pobudza receptory układu nerwowego, a masaż wibracyjny poprawia funkcjonowanie organów. Niektóre fotele masujące wykonują także masaż chiński, który odbudowuje harmonię w organizmie i rozprasza ból, masaż amerykański i masaż tajski.

 
Komentowanie nie jest możliwe

Wpis w Zdrowie

 

Tagi: ,

Komentarze są zamknięte.