RSS
 

Portale z ogłoszeniami.

13 sty

Już nie królują gazety lokalne z ogłoszeniami. Swój prym oddały właśnie portalom ogłoszeniowym. Każdy, kto choć raz miał okazję zamieścić jakieś ogłoszenie w gazecie, przyzna, że zamieszczanie ich na stronach www bez wychodzenia z domu jest bez porównania łatwiejsze i o wiele szybsze.
Przykładem posłuży nam zamieszczenie ogłoszenia w lokalnej gazecie. Aby to uczynić na samym początku trzeba skrupulatnie przygotować opis naszego ogłoszenia. Dobrze jest go przemyśleć, aby był zwięzły, krótki i opisywał temat ogłoszenia. Ten etap tyczy się zarówno ogłoszenia zamieczanego w gazecie jak i w portalu internetowym. Następnie należy udać się do redakcji gazety w jakiej chcemy zamieścić ogłoszenie. W biurze dostaniemy na wstępie druczek, który trzeba wypełnić treścią, jaką przygotowaliśmy do naszego ogłoszenia. Istnieje również możliwość zamieszczenia zdjęcia, jednakże w przypadku gazet jest to opcja dodatkowo płatna.
I w momencie, gdy mamy już dać ogłoszenie do druku dochodzą do nas niemiłe wiadomości. A mianowicie, że nasze ogłoszenie ukaże się dopiero za kilka dni. Nic innego nam nie pozostaje i cierpliwie czekamy na dzień, w jakim zostanie nasze ogłoszenie opublikowane.
Minusem ogłoszeń zamieszczanych w gazecie, a plusem dla tych na portalach internetowych jest możliwość jego usunięcia. Jeśli np. pierwsza osoba już zakupi od nas towar z ogłoszenia na stronie www możemy bez problemu szybko i sprawnie wyłączyć takie ogłoszenie, natomiast w gazecie będzie musiało się ukazać zamówioną ilość razy.
Na portalach ogłoszeniowych bez problemu zamieścimy ogłoszenie w kategorii ogłoszenia szukam, oferty sprzedaży, szukam wykonawcy czy ogłoszenia kupię.

Internetowe serwisy ogłoszeniowe, w których możemy zamieścić darmowe oferty w bardzo szybkim tempie zdobyły pozycję lidera na rynku ogłoszeniowym.

 
Komentowanie nie jest możliwe

Wpis w Usługi

 

Tagi: , ,

Komentarze są zamknięte.