RSS
 

Dobór kamerzysty i fotografa na wesele

29 gru

Chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z doborem kamerzystów na ważne okazje np. na wesela, chciałbym tez doradzić jak wybrać najlepszego z nich, sam się tym zajmuje okazjonalnie więc wiem na co zwrócić uwagę.

W swoim życiu byłem świadkiem wielu wpadek z wyborem kamerzystów, w wielu sytuacjach z winny samych par. Jednakże zdarzało się też, że  Pan, który filmował wesele i ślub powinien po prostu zmienić zawód. No zatem wyglądała wina par nieudanego filmu? W bardzo wielu sytuacjach były to niedomówienia. Film był albo za krótki albo za długi, bez oczepin, na innym były same oczepiny, nie tak oprawa graficzna, i tak dalej. Dlatego trzeba wszystko bardzo dobrze dogadać przed wielką uroczystością, należy określić bardzo z uwagą nasze preferencje. W pewnych sytuacjach nieprosto nam to zrobić dlatego kamerzysta Częstochowa przedstawia nam obecne filmy, żeby przybliżyć nam prywatne możliwości.

W wielu przypadkach jednak pomimo szczerych preferencje z naszej strony, po dogadaniu się z kamerzysta nie wszystko wychodzi tak jak należy. Na filmie widoczne są poprzez znakomita większość czasu same nogi, nie ma najważniejszych fragmentów i tak dalej. Najlepszym rozstrzygnięciem przy wyborze wideofilmowanie Częstochowa, będzie wysłuchanie rad znajomych, który już mieli to za sobą i mogą doradzić dobrego kamerzystę i osobę dla której fotografia ślubna Częstochowa to nic obcego. Jeżeli już natomiast nie znamy nikogo takiego, warto analizować wpisy na forach i wtedy niewątpliwie znajdziemy cos stosownego.

 
Komentowanie nie jest możliwe

Wpis w Usługi

 

Tagi:

Komentarze są zamknięte.