RSS
 

Spełnienie marzenia córeczki

01 sie

Już tylko za 2 doby moja śliczna córeczka, będzie kończyć 13 lat i właśnie z tej okazji pragnę coś niesamowitego przygotować na uroczystość urodzinową, podarunek już . Jest nim świetny błękitny rower i buty trekkingowe damskie. Tak sobie rozmyślam, ponieważ od dawna mówi mi o spędzaniu nocy pod czymś takim jak namioty turystyczne. Pomyślałam, że przygotuję imprezę przy ognisku, a na podwórku obok domu otworzę namiot i Maja poprosi swoje koleżanki na noc.

Przyszedł dzień imprezki. Maję pozostawiłam u jej dziadków, by ją popilnowali na okres przygotowań urodzinowych. Potem wzięłam się za przygotowanie dziecięcej imprezy. Altankę ubrałam w barwne balony i ozdoby, stolik przykryła śnieżnobiałym nakryciem, a na niego położyłam dużo pysznych produktów. Wokoło altanki rozłożyłam kilka atrakcji i gier. W zaciszu brzózek umieściłam namiot, który to jak na razie zasłoniłam kocem ażeby to była niespodzianka.

Nareszcie zaczęły przychodzić goście. Przybyły ciocie, wujkowie, dziadkowie, koledzy i koleżanki Majki. Po chwili wykrzyczałam Maju wyjdź na stół i rozbrzmiały się głosy – ” Sto Lat, Sto Lat … „.

Moja mała Maja płakała z radości, uśmiech nie schodził jej z twarzy. Dostała sporo prezentów między innymi plecaki szkolne a także buty trekkingowe. Nareszcie doczekała się tego najważniejszego. Odsłoniłam zasłonę i naszym oczom ukazał się śliczny namiot. Moja córka momentalnie wleciała do środka, zawołała koleżanki i odrzekła, że dzisiejszy dzień jest jej najszczęśliwszym dniem w jej życiu i że wreszcie będzie spała pod wymarzonym namiotem.

 
Komentowanie nie jest możliwe

Wpis w Dom, Kobieta, Rodzina, Rozrywka, Turystyka

 

Tagi: , ,

Komentarze są zamknięte.