RSS
 

telewizja przemysłowa cz 1

23 cze

Telewizja przemysłowa to obecnie temat na czasie. Istnieje wiele firm oferujących swoim klientom montaż kamer Częstochowa. Tanie kamery przemysłowe przeważnie wytrzymują dość krótki okres czasu powiedzmy 2-3 lata. Czasami lepiej zainwestować w sprzęt porządnej marki. Wiadomo zapłaci się wtedy o wiele więcej ale urządzenia pracować będą o wiele dłużej niż chińskie podróbki.
Każdy instalator telewizji przemysłowej uzależniony jest oczywiście od decyzji inwestora i od jego zasobów finansowych. Aby monitoring Częstochowa działał poprawnie musi być odpowiednio dobrany i skonfigurowany. Kamery przemysłowe dobieramy tak aby zachodził współmierny stosunek jakości do ceny. Najlepsze kamery niestety są bardzo drogie i nie każdego na nie stać. Dobry instalator telewizja przemysłowa jest w stanie przewidzieć które kamery sprawdzą się w danym środowisku.
Po obejrzeniu obiektu zawsze ma do przedstawienia kilka opcji sprzętowych i wspólnie z inwestorem osiągany jest najbardziej optymalny system. ?sercem? całego układu montaż monitoringu jest odpowiedni rejestrator cyfrowy. Od ilości miejsca na jego dysku zależy czas archiwizacji nagrań. Nie ma sensu dobierać rejestratora z tyloma wejściami ile kamer ma być na obiekcie. Zawsze trzeba zostawić odpowiedni zapas czyli jeśli mamy do zamontowania system w którym potrzebny jest rejestrator na 8 kamer lepiej kupić rejestrator 16 kamerowy gdyż zawsze istnieje możliwość rozbudowy instalacji

 
Komentowanie nie jest możliwe

Wpis w AGD, Dom, Elektronika

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Komentarze są zamknięte.